Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 51m2 vo kisela Voda

44 000 EUR

For sale by: Елица 09 Feb 21:42 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам стан во Кисела Вода од 51m2 на 4 кат станот е во одлична состојба.Има можност за надгардба, станот е празен и веднаш вселив.
Елица
078339558
Leaflet
To the top