Македонски | Shqip | English |

Stan od 60m2 vo Kisela Voda

For sale by: Костадинка 06 Jun 11:33 Delete, Edit or Renew Your Ad
Price:

50 000 EUR

Number of rooms: 2
Address: Петар Дељан бр.5 влез 3
Area: 60 m2
Location: Kisela Voda, Skopje
Нереновиран стан од 60м2 - дневна, спална, кујна, остава и купатило. Станот се наоѓа на 6ти спрат од вкупно 7 спратови и има подрумски простор и надворешен паркинг. Зградата има лифт и парно греење. Локацијата е веднаш до општина Кисела Вода.
There are no visited ads
To the top