Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 64m2 vo Kisela Voda

45 000 EUR

For sale by: Елена 09 Aug 00:00 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продава стан во Кисела Вода, на приземје од 4 ката, 64м2 по имотен лист, со две спални соби, дневна,кујна, трпезарија, тераса и подрум од 4м2.Станот е со централно греење и паркинг простор.
Елена
070551313
Leaflet
To the top