Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kisela Voda so mnogu moznosti

50 000 EUR

For sale by: Mirjana 01 Sep 14:56 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Area
Продавам стан од 60м2 на 5/8 кат во Кисела Вода, на ул „Локов“ веднаш до градинката. Станот е со класичен распоред, со природна вентилација на кујна и купатило. Распоредот и поставеноста на станот нудат многу можности. Станот има дневна соба, кујна и трпезарија, голема спална соба, 2 големи тераси, лоџија и подрум. Станот е за реновирање.
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information