Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan od 60m2+20m2 во Кисела Voda

45 000 EUR

Company advertisement For sale by: Идеал хаус 04 Feb 11:52 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се продава трособен стан од 60м2 + 20м2 во Кисела Вода на 5/5 кат во близина на економското училиште. Станот е во завршна фаза. Проширен е со 2 спални соби и голема тераса. Вкупна површина 80м2
Цена 45.500
Идеал хаус
Агенција за недвижен имот
Visit our store page
Show on the map
070238452
Идеал хаус
070238452
Leaflet
To the top