Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN VO KISELA VODA MECKAROV

56 000 EUR

Company advertisement For sale by: подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ 22 Nov 09:55 Log into the company to make changes
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
070210415
Leaflet
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
DVOSOBEN STAN VO TOPANSKO POLE 35 000 ЕУР
IZNAJMUVAME NAMESTEN STAN VO CENTAR KAJ GTC 200 ЕУР
IZNAJMUVAME NAMESTEN STAN VO AERODROM KAJ VERO 300 ЕУР
Se izdava novoopremena garsonjera kompleksRasadnik 200 ЕУР
ШИФРА 3162П

СЕ ПРОДАВА СТАН СО ПОВРШИНА ОД 69М2 СО 2 СПАЛНИ СОБИ, НА 2-РИ КАТ СО ЛИФТ. 1 ТЕРАСА И 1 ТОАЛЕТ. ГРЕЕЊЕ НА СТРУЈА.
ЈУГОЗАПАДНА ОРИЕНТАЦИЈА.

56,000 ЕВРА - НЕ Е ФИКСНА

КОНТАКТ 070210415
[email protected]
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
Фанс Имобилиаре е агенција која успешно работи повеќе години во Скопје. Стекнавме доверба на голем број клиенти. Нашиот љубезен тим во склад со Вашите потреби Ви нуди високо квалитетна и професионална услуга за посредување при купопродажба и закуп на недвижен имот.
Visit our store page
Бул. Асном бр. 9 Show on the map
070210415
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
070210415
Leaflet
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
ODLICEN STAN VO CENTAR KAJ VERO CENTAR 1 000 ЕУР
IZNAJMUVAME SUPER NAMESTEN STAN VO KAPISTEC 250 ЕУР
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR 350 ЕУР
SE IZDAVA SUPER NAMESTEN LUX STAN VO NOVO LISICE 300 ЕУР
To the top