Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

UBAV TRISOBEN STAN VO PRIPOT

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 25 Aug 15:27 Log into the company to make changes
ЕВ.БРОЈ 5336
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА ТРИСОБЕН СТАН ВО ПРИПОР ГРАДБА 2011,НА 1 КАТ ВО ЗГРАДА СО ЛИФТ
61м2+8м2 тераса и,паркинг во цената,има лифт,Останува кујна,клима,плакар во ходник.
ЦЕНА 53000 ЕВРА
КОНТКАТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
To the top