Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

URBAN LIVING NOV DVOSOBEN STAN VO RASADNIK

50 000 EUR

Company advertisement For sale by: URBAN LIVING 11 Dec 20:39 Log into the company to make changes
Leaflet
 URBAN LIVING
SE IZDAVA ODLICEN STAN MICURIN 41m2 250 EUR
УРБАН ЛИВИНГ izdava dupleks stan vo Centar 350 EUR
URBAN LIVING PRODAVA EXSTRA STAN 103M2 VO HROM 80 500 EUR
Super stan na atraktivna ul Debarca 300 EUR
Agencija Urban Living prodava stan od 49 m2 vo Rasadnik Kisela Voda.Stanot se naoga vo zgrada na Bortas gradba 2010 godina na sedmi kat so lift i raspolaga so: dnevna so kujna,spalna,hodnik,banja,terasa i plus 15m2 galerija.
Cena 50 000 eur
kontakt 077 696 126
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
  Online
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING
Се продава трособен стан во Тафталиџе 65м2 71 500 EUR
Stan vo Karpos 4 vo ruskite zgradi 0 EUR
URBAN LIVING IZDAVA STAN 60M2 VO LEPTOKARIJA 0 EUR
URBAN LIVING IZDAVA LUKSUZEN STAN  VO KARPOS 3 300 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information