Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

2,5 Soben stan vo Kisela Voda

59 000 EUR

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 27 Nov 14:38 Log into the company to make changes
Се продава 2,5-собен стан во К.Вода ( во близина на општината ) од 73м2, на 1 кат , можност да се изведе уште една спална, има паркинг и подрум . Има и лифт . Цената е преговорлива
ш.258
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
To the top