Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

2 soben stan vo gardaba vo Taftalidze 1

58 000 EUR

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 29 Nov 16:48 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Се продава 2-собен стан во градба во Тафталиџе 1 , од 58м2 ,со посебна спална, дневна, кујна, бања и тераса. Има лифт. Вселив Август 2019год. Може да се доплати за паркинг.

е.б. 10568

Контакт: 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
To the top