Македонски | Shqip | English |

3 SOBEN VO PORTA VLAE

Company advertisement. For sale by: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 27 Jan 15:38 Log into the company to make changes
Price:

58 000 EUR

Number of rooms: 3
Address: PORTA VLAE
Area: 64 m2
Location: Skopje
Ш. 22222 СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО ПОРТА ВЛАЕ НА 9-ТИ КАТ. ОРИЕНТАЦИЈА Ј/И, СО СУПЕР ПОГЛЕД КОН ВОДНО И ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ. СТАНОТ Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
ЦЕНА 58000 Е

КОНТ. ТЕЛ. 078/200-980
There are no visited ads
To the top