Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

APARTMAN VO POLIHRONO GRCIJA 25m2

37 000 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 11 Feb 09:56 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
STAN VO KARPOS 2 56 000 ЕУР
NOV STAN FUNKCIONALEN ZAVFRSNA FAZA  VO AERODROM 74 000 ЕУР
FUNKCIONALEN STAN VO KARPOS 4 SO 2 SPALNI  72m2 60 000 ЕУР
SE PRODAVA STAN NOV VO PRZINO EKSTRA POVOLNO 75 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Se prodava apartman vo GrcuijamPolihrono ,na Halkidiki,so povrsina od 25m2,na 1 kat,nova gradba,vo odlicna sostojba,2 sobi,balkon,ma 100m od moreto
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3124127 +38970 24 25 64
Bastion Real Estate
DUPLEX DEBAR MALO 100m2 350 ЕУР
APARTMAN GRCIJA POLIHRONO 95m2  3SPALNI  95 000 ЕУР
PREUBAVA KUKA SO BAZENI  VO BARDOVCI 400m2 420 000 ЕУР
STAN NA ODLICNA LOKACIJA G ZID 65m2 0 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information