Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Atraktivni duplex stanovi vo Gradski Park

Company advertisement For sale by: RealEstatesMacedonia.com 08 Aug 10:46 Log into the company to make changes
RealEstatesMacedonia.com
078300679
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
Ekskluziven deloven i magacinski prostor 800 000 ЕУР
Se izdava kompletno namestena kuka vo Crnice -
Stan od 87m2 vo Opstina Karpos Kozle Taftalidze 78 000 ЕУР
NOV STAN DUPLEKS 136m2 3 SPALNI KAJ VERO TAFTALIGE 120 000 ЕУР
Атрактивни дуплекс станови, на приземје со сопствен двор, и кат со три спални соби и две бањи, сето тоа проектирано и изведено во 131м2, давајки му максимален комодитет на секој дел од станот.
Овие станови се целосно ориентирани кон реката Вардар и Градски Парк (ориентација ЈУГ), во внимателно одбрана тивка, мирна и чиста околина.
Објектот е готов и веќе вселен со голем дел од нашите купувачи.
Закажете посета на објектот на 078/300-679
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Visit our store page
Apostol Guslarot 6 lok.1 Show on the map
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
NOV DUKAN 40m2 ZA KANCELARII KAJ STARA RAMPA 250 ЕУР
Kuka od 301m2 vo blizina na Vladata na RM -
Deloven prostor 20m2 Novo lisiche kaj Royal Burger 150 ЕУР
Plac od 910m2 vo Przino 353 500 ЕУР
To the top