Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

CELA KUKA DIONISIOU SO 12 STUDIA NA 150m OD MORE

400 000 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 17 Apr 13:04 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
PREKRASNO RENOVIRAN STAN KAJ VLADA 550 ЕУР
STAN SO DVE SPALNI VO KOZLE NAMESTEN 350 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 112M2 VO CENТАR 700 ЕУР
Vila vo Grcija 200m2 175 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Location
Skopje
Se prodava cela kuka vo Grcija ,na odlicna lokacija vo Dionisiou beach ,2km pred Mudanja,na 150m od moreto,so vk povrsina od 600m2 ,i 12 studia,so400m2 plac i organizirano parkiranje vo prizemjeto,objektot treba da se renovira.
cenata e 400.000e
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
NOVA LUKSUZNA KUKJA VO AJVATOVCI 145 000 ЕУР
APARTMAN VO PRV RED POTIDEA  GRCIJA 61m2 2 SPALNI 125 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN KAJ UNIVERZALNA 300 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO CRNICE 450 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information