Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan 48m2 vo Taftalidze 2

46 000 EUR

Company advertisement For sale by: ДОМ ДИЗАЈН 27 Nov 16:53 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
STAN NA TOP LOKACIJA VO TAFTALIZE 45 450 ЕУР
SE IZDAVA POVOLNO STAN VO AERODROM 170 ЕУР
ODLICEN STAN VO KARPOS 95 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1 OD 55M2 250 ЕУР
Стан во Тафталиџе 2
Нова зграда од 2006 станот има 2 соби и паркинг место. Балкон од 3м2.

Влатко 078 339 361
Шифра 21461
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544 , 078 339 361
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA STAN VO BLIZINA NA SALA J SANDANSKI 250 ЕУР
Stan 77m2 vo blizina na Generalstab 97 000 ЕУР
Najevtin stan vo Madzari 46 000 ЕУР
Stan 59m2 kaj Univerzalna 66 200 ЕУР
To the top