Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

EDNOSOBEN STAN KARPOS 1 BLIZINA NA SIMPO

36 000 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 27 Nov 16:10 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
STAN ZA IZNAJMUVANJE TROSOBEN VO KARPOS 1 -
SE IZNAJMUVA EKSKLUZIVNA KUKA VO VLAE -
KISELA VODA VO PARKOT SPROTI RASADNIK 63M2 TROSOB 46 000 ЕУР
TROSOBEN STAN 55 М2 GRADBA GOLDEN ART 57 750 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
SE PRODAVA EDNOSOBEN STAN VO KARPOS 2 VO NEPOSREDNA BLIZINA NA SIMPO.
STANOT E VO POVRSINA OD 38 M2, VO ODLICNA SOSTOJBA.
SMENETA NADVORESNA STOLARIJA,PARKET.
TEL.ZA KONTAKT DONKA 078300583
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
ATRAKTIVEN PLAC VO GORNO LISICE NA GLAVNA ULICA -
NOVI STANOVI 71 I 91M2 CRNICE BLIZU REPTIL 999 ЕУР
SE IZNAJMUVA STAN 74 M2 VO CENTAR FLATYRON 650 ЕУР
NOVA GARSONJERA VO GORCE PETROV 34 M2 1 KAT 25 500 ЕУР
To the top