Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

FAMILIJAREN STAN SO POGLED KON PARK SUMA 127m2

0 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 05 Oct 11:54 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
NOV VSELIV CETIRISOBEN 81m2DO POLIKLINIKA AERODROM 1 050 EUR
SE IZDAVA 50m2 NAMESTEN STAN,TAFTALIDZE 250 EUR
EDINECNA KUKA TAFTALIDZE 252M2 220 000 EUR
NOV 3-SOBEN STAN KISELA VODA BLIZU GRADINKA !!! 67 000 EUR
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Location
Skopje
SE PRODAVA FAMILIJAREN APARTMAN VO NASELBA ZELEZARA NAD PRIVATNATA KLINIKA REMEDIKA.
STANOT E VO VKUPNA POVRSHINA OD 127 M2, VO MINI ZGRADA OD SAMO 4 STANBENI EDNICI.
OD PROSTORII POSEDUVA DNEVEN PRESTOJ,IZDVOENA KUJNA , 3 SPALNI SOBI, 2 BANJI , I GOLEM BALKON OD 20 M2.
POZICIJATA NA DNEVNIOT BORAVOK E SO POGLED KON PARK SHUMA GAZI BABA.
STANOT E VO ODLICNA SOSTOJBA.
SO STANBENATA EDINICA SE PRODAVA I GARAZA SO PODRUMSKA PROSTORIJA VO POVRSHINA OD 16 M2.
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализирање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. Во нашата продавница на Pazar3.mk, може да погледнете голем број на огласи: - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен луксузен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
NOVI VSELIVI STANOVI BLIZU SIMPO CRNICE 40-77m2 1 000 EUR
AERODROM TROSOBEN NOV SO GARAZA 63m2 4 KAT 69 300 EUR
NOV STAN OD 47m2 VO GORCE KAT 1 ITNO 37 600 EUR
KARPOS 4 47M2 RUSKA ZGRADA PRIZEMJE 36 000 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information