Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

IZDAVAME GOLEM BROJ NA PRAZNI STANOVI- POVOLNO

0 MKD

Company advertisement For sale by: URBAN LIVING 16 Mar 20:02 Log into the company to make changes
 URBAN LIVING
Urban Living izdava trosoben stan vo Karpos 1 300 ЕУР
STAN 72M2 NA MAKSIM GORKI CENTAR 85 000 ЕУР
URBAN LIVING 3 STAN VO DEBAR MAALO 75 000 ЕУР
Se izdava nov prazen stan kaj pozadi Univerzalna 220 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Location
Skopje
Agencija Urban Living izdava golem broj na prazni stanovi so razlicna kvadratura i so povolni ceni niz site opstini vo gradot.
Kontakt telefon 077 696 126
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
  Online
078 967 010
 URBAN LIVING
Се продава трособен стан во Тафталиџе 65м2 71 500 ЕУР
SE IZDAVA  PREKRASEN DELOVEN PROSTOR VO AERODROM 900 ЕУР
4 soben nov stan sproti City Mall 118 650 ЕУР
Odlicna ponuda stan od 65m2 novogradba vo Centar 73 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information