Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

KARPOS 1 SIMPO DVOIPOLSOBEN 56 M2 1 KAT

49 500 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 10 Feb 17:03 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
DVOSOBEN STAN ZA IZNAJMUVANJE KAJ UNIVERZALNA 200 ЕУР
STAN SO PARNO 57M2 DO GRADINKATA 41 500 ЕУР
MODEREN TROSOBEN STAN BLIZU KAFE KRUG 57 M2 400 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO D MAALO 250 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS 1,POZADI SIMPO.
STANOT E VO POVRSINA OD 56 M2,1 KAT,3 PROSTORII,2 TERASI, PODRUM 11 M2.
STANOT SE NAOGA VO POSTARA ZGRADA ,CENTRALNO PARNO GREENJE.
ODLICNA LOKACIJA VO BLIZINA NA UCILISTE,GRADINKA.
PERSPEKIVNA MOZNOST ZA DOBIVANJE DOPOLNITELNA KVADRATURA.
ZGRADATA E VLEZENA VO DUP ZA NADGRADBA I DOGRADBA !!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
PLAC SO KUKA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA BUTEL 2 -
KOMFOREN TROSOBEN STAN VO KAPISTEC BLIZU ZEBRA 1 050 ЕУР
NOVA KUKA 310m2 VO BLIZINA NA NOVA TAFTALIDZE -
SEMEJNI STANOVI KUPI KUKA KUPI STAN 900 ЕУР
To the top