Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Kom.ren.stan vo N.Pat 60m2 namesten

Company advertisement For sale by: Агенција за недвижности КОДЕКС 01 Dec 13:02 Log into the company to make changes
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
ш. 32569
Се продава комплет реновиран стан во Н.Пат со површина од 60м2 со 1спална, комплет наместен на прекрасна локација,
цена по договор
тел. 078/427-527
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Visit our store page
Багдатска бр 18/1/3 Show on the map
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
To the top