Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

KOMFOREN STAN VO MICURIN 95m2 POGLED VO PARK

97 000 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 18 Oct 14:45 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
NOVI VSELIVI STANOVI VO CENTAR-BLIZU PESTALOCI 0 ЕУР
VODNO 82M2 2 SPALNI OPREMEN 350 ЕУР
STAN VO KARPOS 4 1 KAT 100M2 RENOV 77 000 ЕУР
STAN SO 3 SPALNI NOVO LISICE 70 M2 735 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
SE PRODAVA KOMFOREN STAN VO MICURIN VO PO VRSINA OD 95 M2,PRIZEMJE VO NOVA ZGRADA.
DOSEGA NEVSELUVAN ,JUGOISTOCNA ORIENTACIJA.
VO MOMENTOT POSEDUVA 2 SPALNI SOBI(MOZNOST ZA TRETA),DNEVNA SO KUJNA ,2 WC ,BALKON , I PARKING MESTO 12 M2.
LICE ZA KONTAKT SASO 078/248-176
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализрање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен лукзуен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
076434502
КАЗА МИА - М
PLAC SO MARKICA A2 NAMENA RAMPA KISELA VODA 105 000 ЕУР
UBAV DUPLEKS STAN SPROTI HOTEL KARPOS 250 ЕУР
KOMPLET OPREMEN DUKAN OD 15M2 SPROTI SKOPJANKA 20 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA NOV EKSKLUZIVEN 52M2 KAPISTEC 400 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information