Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

KONFOREN 3 SOBEN STAN

90 000 EUR

Company advertisement For sale by: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 15 Feb 14:08 Log into the company to make changes
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
10531 АСКА ПРОДАВА 3-СОБЕН / 4-СОБЕН/ КОМОТЕН СТАН НА РУЗВЕЛТОВА КАЈ ТРЕСКА. 80 + 9 М2 ТЕРАСИ И ЛОЃИИ, ВО ПОНОВА ЗГРАДА НА 3 КАТ. 2 КУПАТИЛА. МОЖНОСТ ЗА ПОДЕЛБА НА 2 СТАНА, И МОЖНОСТ ЗА НАДГРАДБА. УБАВ РАСПОРЕД
ЦЕНА 90000 Е
КОНТ. ТЕЛ. 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Visit our store page
Аминта Трети 58/2 Show on the map
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
To the top