Company ad Published: Mar 31 2022 04:15

LEVEL 7 - Nov 4-soben stan vo Cevahir - 99m2

Published: Mar 31 04:15
Views: 5
Се продава нов,веднаш вселив и целосно наместен стан во Аеродром во станбениот комплекс "CEVAHIR SKY CITY"

👉 Површина: 99м²
🛏 3 спални соби
🛀 2 бањи
👉 функционален распоред со максимална искористеност на просторот
👉 3-ти - кат
👉 4-ри брзи лифтови
🔥 централен систем на греење/ладење
👨‍✈️ 24/7 - рецепција и обезбедување
🏊‍♀️ Дополнителни содржини во станбениот комплекс: базени,фитнес центар, турски бањи и сауни.

💵 Цена 125 000 евра
👉 станот се продава празен со паркинг место во подземна гаража

🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7


Контакт инфо:
📲 078/ 43 33 37
📞 02/321 30 80
📧 info@level7.mk
🌐 www.level7.mk
FB: facebook.com/level7realestatemk
Instagram: level7.realestate
Linkedin: LEVEL 7 – Real Estate

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
🗺 ул. Петар Поп Арсов бр.40-1/10
Link description

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.
Visit our store page

ул. Петар Поп Aрсов бр. 40-1/10

071304242

https://www.level7.mk

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information