Company ad Published: Jul 24 2019 06:10

ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО Н. ЛИСИЧЕ

Published: Jul 24 06:10
Views: 203
Продажба на нови станови во почетна фаза на градба на одлична и мирна локација во Ново Лисиче - Реонски во непосредна близина на О.У. Александар Македонски и спроти комплексот Џевахир Холдинг.

➡️ 44м² со 1 🛏 / 1 🛁 / 1 балкон
✅2-кат од вкупно 3
✅ориентиран кон југозапад

💵 50 000 евра со вклучен ДДВ

➡️ 54м² со 2 🛏🛏 / 1 🛁 / 1 балкон
✅ 2-кат од вкупно 3
✅ ориентиран кон североисток

💵 62 000 евра со вклучен ДДВ

➡️ Инвертер клима како решение за ладење и греење
➡️ Можност да се купи сопствен паркинг простор - подземен или надворешен
➡️ Висококвалитетни материјали на изведба
➡️ Лист за предбележување на градба
➡️ 8 станбени единци во целиот објект
➡️ Околина: основно училиште, детска градинка, супермаркети, банки, трговски центри и на неполни 10мин со автомобил до центарот на градот
➡️ Подготвен за вселување - мај 2020год.

📆 Термин за посета и разгледување на објектот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
📲 078/ 433-337
📧 info@level7.mk
Link description

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.
Visit our store page

ул. Петар Поп Aрсов бр. 40-1/10

071304242

https://www.level7.mk

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information