Company ad Published: Jul 24 2022 09:41

LEVEL7 - Nov stan vo Centar - 39m2 + parking

Published: Jul 24 09:41
Views: 2041
Станот е нов, на атрактивна локација во Центар и се продава целосно наместен и со сопствен подземен паркинг простор

👉 39м² / 👉 Тераса / 🛏 1 спална соба / 🛀 1 бања / 👉 функционален распоред со максимална искористеност на просторот / 👉 2 - кат / 👉 Центално парно греење на БЕГ 🅿️Паркинг простор во подземна гаража 📑 Имотен лист

💵Цена: 69 500 евра

За повеќе информации и презентација на станот контактирајте не:

Горан - Агент за недвижности
📲 078/ 43 33 37

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
🗺 ул. Петар Поп Арсов бр.40-1/10
📲 02 321 30 80
📧 info@level7.mk
Link description

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.
Visit our store page

ул. Петар Поп Aрсов бр. 40-1/10

071304242

https://www.level7.mk

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information