Company ad Published: Jul 30 2019 10:00

Luksuzen stan dupleks vo nas Zdanec so dvor

EUR

Published: Jul 30 10:00
Views: 133
ШИФРА: 1631 Се продава луксузно уреден стан дуплекс со внатрешна површина од 245м2 распределен на два ката од 121м2 и 124м2 и дворно место од 170м2,има вкупно 8 соби ,4 спални соби,дневна со кујна и трпезарија,работна соба,соба игротека и соба гардеробер и вкупно 5 купатила станот се продава комплет уреден-наместен како на сликите.Зградата е на многу добра локација во Жданец

Без Трошоци за Агенциска Провизија!!!

Link description

URBAN EXCLUSIVE1

Agencija za nedviznosti Urban Exclusive1 prodazba i iznajmuvanje na sekakov nedvizen imot !!!
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Agencija za nedviznosti Urban Exclusive1 prodazba i iznajmuvanje na sekakov nedvizen imot !!!

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information