Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Namesten stan vo Taftalidze 1

52 000 EUR

Company advertisement For sale by: ДОМ ДИЗАЈН 15 Sep 14:46 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA 23 000 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO ARODROM 230 ЕУР
Trosoben stan kaj City Moll 59 000 ЕУР
Se izdava ekskluziven stan na Vodno 800 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Двособен стан, со површина од 49м2,од кои 2м2 балконче. Станот е во понова градба, во зграда од пр+2ката. Поседува една спална соба, дневна со кујна и купатило. Станот се продава исклучиво наместен, без бела техника.
Евидентен број 15563
Контакт 078/339-361 Ивана Дом-Дизајн
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
EKSTRA STAN VO K.VODA 35 000 ЕУР
Se iznajmuva stan vo blizina na Drzavna bolnica 200 ЕУР
Stan od 67m2 vo Porta Vlae 64 300 ЕУР
Moderno dizajniran deloven prostor 1 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information