Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Nov 3 soben stan vo Novo Lisice

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 19 Aug 11:26 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Се продава нов невселен 3-собен стан во Н.Лисиче, во новиот дел на 2-ри кат со лифт, со две спални, дневна со кујна и трпезарија, купатило, балкон и подземна гаража од 16м2
ш.828
Контакт:Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
To the top