Македонски | Shqip | English |

Nov stan od 60m2 vo Taftalidze 1

Company advertisement. For sale by: Агенција за недвижности КОДЕКС 28 Jan 18:23 Log into the company to make changes
Price:

54 000 EUR

Number of rooms: 3
Address: Скопје
Area: 60 m2
Location: Skopje
Се продава стан 60 м2 во Тафталиџе кај гимназија Нова со една голема спална и комфорна дневна со лифт и парно
Цена: 54000е со платена агенциска провизија
ш:27201
There are no visited ads
To the top