Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Nov stan od 77m2 vo Karpos

Company advertisement For sale by: Abc Dom 27 Feb 11:07 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
шифра 2-3808 - Се продава стан во Карпош во новоградба со висок квалитет, на 6 кат, Североисток ориентација, со две спални и балкон, со купатило и гостински тоалет, поволна цена
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Visit our store page
Show on the map
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
To the top