Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN SO ZASEBNA SPALNA AERODROM 40M2

43 500 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 10 Jul 12:01 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
DVOSOBEN STAN KAJ MALATA POSTA 59m2 NOVO LISICE 49 999 ЕУР
KUKA VO BARDOVCI 155 000 ЕУР
RENOVIRAN STAN SPROTI DRAMSKI KARPOS 49M2 50 000 ЕУР
Se izdava luksuzna kuka vo Trnodol 1 700 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM VO POVRSINA OD 40 M2, 5 KAT,ZGRADA SO LIFT,CENTRALNO PARNO GREENJE.
VO NEPOSREDNA BLIZINA NA TOBAKO 2 !!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
CETIRISOBEN STAN 90M2 SPROTI OU MIRCE ACEV 622 ЕУР
KATOLICKA 41M2 2 SPALNI VISOKO PRIZEMJE 53 000 ЕУР
VLAE CETIRISOBNA NOVA KUKA 140 M2 135 000 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN DO RAMSTOR 67m2 400 ЕУР
To the top