Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Nov stan vo Centar za deloven prostor

0 MKD

Company advertisement For sale by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 03 Oct 13:43 Log into the company to make changes
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Deloven prostor kuka na sama Partizanska 700 ЕУР
Odlicna garsonjera vo Kozle 0 МКД
UBAVI NOVI stanovi so povrsina od 46m2 I 58m2 0 МКД
Odlicen stan pozadi Univerzalna 95m2 0 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Шифра 24582

Продаваме нов невселуван стан во Центар позади Рамстор, со површина од 85м2 ( споени два стана ). Станот е на високо приземје , одговара за деловен простор. Нов, невселуван, со два влеза и централно греење. Цена 1.350 евра/м2. Станот може да се издава празен по цена од 600 евра.

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
DELOVEN PROSTOR KANCELARII VO CENTAR 0 МКД
Se izdava kat od kuka vo Kozle 0 МКД
Odlicen nov stan kaj Ekonomskoto 0 МКД
Luksuzna kuka vo Trnodol 125m2 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information