Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN VO KAPISTEC 49m2 NA VISOKO PRIZEMJE

59 500 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 10 Jan 16:51 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
NOV APARTMAN ZA IZDAVANJE VO ZDANEC 0 МКД
ODLICEN NOV STAN 43M2 DVOSOBEN KAPISTEC DOLNOVODNO 58 000 ЕУР
POLIHRONO GRCIJA ODLICEN APARTMAN ZA SEZONA 0 МКД
ODLICEN NOV STAN 48M2 KAJ MI-DA 61 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Prodavam nov stan vo Kapistec so povrsina od 49m2 so posebna spalna soba na visoko prizemje od zadna strana juzna orientacija i odlicen raspored,Zgradata e na odlicna i mirna lokacija vselivoza 2 meseci
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3111 202 070 24 25 64
Bastion Real Estate
PREUBAVA VILA VO ETNO STIL NA VODNO 0 ЕУР
STAN ZA IZDAVANJE KAJ NOVA ZELEZNICKA 150 ЕУР
Prekrasen stan vo Centar so otvoren pogled 400 ЕУР
PREUBAV TROS STAN NOVOGRADBA 64m2 KARPOS 2 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information