Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOV TROSOBEN VLAE 64M2 PRIZEMJE

62 500 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 28 Nov 14:23 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
SE IZNAJMUVA EKSTRA STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
 NOVO LISICE RENOVIRAN 93m2 SPROTI FFM 74 500 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN 70 M2 TAFTALIDZE 1 !!! 75 000 ЕУР
NOV STAN 42m2 VO KARPOS 3 BLIZU CITY MALL 1 KAT 47 000 ЕУР
SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO VLAE VO POVRSINA OD 64 M2, DNEVNA,2 SPALNI ,BANJA I BALKON.
STANOT E GRADBA 2015, SE PRODAVA SO ELEMENTI OD KUJNA !!!
LOKACIJA VLAE POZADI TINEKS !!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
CETIRISOBNA OPREMENA KUKA 100m2 VLAE ITNO 67 000 ЕУР
2SOBEN AERODROM 2000 GOD KOMPLEKS BANKI 53 000 ЕУР
KUKA VLAE OD STRANA NA PORTA VLAE 105 000 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN 51M2 SO GARAZA VO HROM 47 000 ЕУР
To the top