Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOVOGRADBA 64M2 TROSOBEN KARPOS 3

76 000 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 21 Dec 14:31 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
STAN 45M2 TAFTALIDZE 3 KAT RUSKA ZGRADA 33 000 ЕУР
STAN ZA STUDENTI ,NOVO LISICE 68 M2,KOMPL.OPREMEN! 200 ЕУР
SE IZDAVA LOKAL VO TC KISELA VODA RAMPA 100 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN VO CENTAR 33m2 NOVOGRADBA 34 650 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
About the Residence
Location
Skopje
SE PRODAVA STAN VO ZAVRSNA FAZA NA IZGRADBA VO ZGRADA VO KARPOS 3 VO NEPOSREDNA BLIZINA NA CITY MALL.
STANOT E VO POVRSINA OD 64 M2,POZICIONIRAN NA 2 KAT,JUGOISTOCNA STRANA.
ZGRADA SO LIFT,CENTRALNO GRADSKO PARNO.
MODERNO UREDEN VNATRESEN ENTERIER,DVORNA POVRSINA NA OBJEKTOT .
PRAKTICEN STAN,POGODEN ZA POVEKE NAMENI.
VO NEPOSRENA BLIZINA NA UCILISTE I GRADINKA ,
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
KUKA VO BARDOVCI KOMPLEKS BELI KUKI 350 000 ЕУР
SE IZDAVA MODERNO UREDEN STAN 84M2 DO UNIVERZALNA 400 ЕУР
CETIRISOBEN NOV BLIZU CITY MALL 83m2 -
DVOSOBEN STAN 52M2 CENTAR 62 000 МКД
To the top