Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Novogradba stanovi vo Aerodrom N Lisice Centar

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 10 Feb 19:16 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Се продаваат новоградба станови во Аеродром, Н.Лисиче,Центар,Водно,Козле,зградите се некои во почетна фаза , дел од нив во поодмината и дел во завршна фаза, со различна големина и катност по избор : Аеродром ( 39м2, 46м2, 59м2,68м2,80м2) Центар(106м2,85м2,65м2) Водно (158м2,173м2,189м2), Козле (98м2,58м2) Н.Лисиче (30м2,47м2,54м2,60м2,69м2). Зградите се градени со врвни материјали, висок квалитет на звучна(над 65 децибели) и термичка изолација, италијански плочки и врати ,IDEAL STANDARD санитарии, висока естетика и одличен изглед, сигурносна блиндор врата ,прозори REHAU

КОНТАКТ: НАДИЦА 071/218-646
http://bozinoski.mk/mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
To the top