Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

ODLICEN APARTMAN KALIKRATIA 57m2 1 SPALNA

74 000 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 23 May 21:57 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
NOV LUKSUZEN STAN VO NOVO LISICE ZA IZDAVANJE 280 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO MICURIN 430 ЕУР
NOV ODMA VSELIV STAN VO KARPOS-3 DVOSOBEN 56 100 ЕУР
NOV STAN 67m2 TAFTALIGE NASTEL 420 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Prodavam odlicen apartman vo Kalikratia Grcija,so 1 spalna soba vo povrsina od 57m2 na odlicna lokacija vo samiot centar na mestoto i na samo 70m od prekrasna pesocna plaza,Stanot e kompletno namesten i vo odlicna kondicija,vseliv vednas
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
ATRAKTIVEN DUKAN ZA IZDAVANJE VO GTC 500 ЕУР
EKSKLUZIVEN NOV APARTMAN DIONISIOU 80m2  3 SPALNI 145 000 ЕУР
PREUBAV STAN DEBAR MAALO CENTAR 50m2 1 SPALNA 290 ЕУР
SE IZDAVA NOV STAN VO AERODROM NAMESTEN !!!!! 250 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information