Company ad Published: Aug 11 2022 09:03

Odlicen stan 72m2 vo Kozle

Published: Aug 11 09:03
Views: 2316
Se prodava odlicen ponov stan vo Kozle na visoko prizemje so golem balkon i dvor ,parking .Stanot e 72 m2 so dve spalni sobi,dva toaleta .Cena po dogovor se prodava polunamesten
Link description

Green House

Агенцијата за недвижности, Грин Хаус работи успешно од почетокот на 2006 година , млада , амбициозна и просперитетна агенција.


Работиме со сите недвижности , продажба на плацеви , продажба и издавање на станови , куќи деловни простории итн.

Нашата цел е чесна и успешна работа, завршување на сите процедури при купопродажба на недвижен имот од самиот почеток до крај. 

Деловната соработка и професионалното работење како и успешно завршена работа е нашета цел.
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Агенцијата за недвижности, Грин Хаус работи успешно од почетокот на 2006 година , млада , амбициозна и просперитетна агенција.


Работиме со сите недвижности , продажба на плацеви , продажба и издавање на станови , куќи деловни простории итн.

Нашата цел е чесна и успешна работа, завршување на сите процедури при купопродажба на недвижен имот од самиот почеток до крај. 

Деловната соработка и професионалното работење како и успешно завршена работа е нашета цел.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information