Македонски | Shqip | English |

Prekrasen stan na odlicna lokacija na Vodno

Company advertisement. For sale by: Agencija za Nedviznosti Renesans 18 Jul 15:27 Log into the company to make changes
Price:

-

Number of rooms: 4
Location: Skopje
Водно, (6450)
Прекрасен стан, новоградба, кој се наоѓа на приземје. Лоциран е во најубавиот дел на населбата Водно и опкружен е со зеленило и убав двор од 200м2. Станот има пространа дневна соба со камин и трпезарија кои се модерно дизајнирани, со отворен простор и проток на светлина, бои и неутрални природни материјали и излез на голема тераса со ограден двор. Кујната има лесна комуникација со трпезаријата, одвоени се, а истовремено и поврзани една со друга. Станот располага со три спални, од кои едната е главна спална соба со гардеробер просторија и голема бања. Останатите две спални се комотни и светли. Дворот со кој располага овој стан е хортикултурно уреден, со чисти освежувачки геометриски линии, многу зеленило и летниковец со фурна во едниот дел од дворот. Станот има три подруми и паркинг простор за две возила и можност за учество во гадба во соседната маркица.
Фотографии и цена по пројавен интерес.
There are no visited ads
To the top