Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Prekrasen stan vo Pripor

46 000 EUR

Company advertisement For sale by: НЕДВИЖНОСТИ 15 Sep 16:34 Log into the company to make changes
Dvosoben stan namesten Bit Pazar 0 ЕУР
Kuka vo Radisani 251m2 150 000 ЕУР
3 Soben stan vo Kisela Voda 66 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA NAMESTEN STAN VO CENTAR 0 ЕУР
Стан во релативно нова зграда, на прв кат од четири ката, со една спална, дневна, купатило, и тераса од 5 м2 внесена во квадратурата, вградена кујна и паркинг простор. Зградата има лифт. Има прекрасен панорамски поглед на цело Скопје.
Паркинг просторот со цена од 800 евра. Има можност за договор.
Ев.Бр.5751
Контакт : 076/533-221 Катерина
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
GARSONJERA VO NOVO LISICHE 34m2 0 МКД
SE IZDAVA STAN KAJ GRADEZEN FAKULTET 40m2 230 ЕУР
STAN VO AERODROM ZLATNA VILJUSKA 0 ЕУР
4-Soben stan vo K Voda 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information