Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

RENOVIRAN STAN VO NOVO LISICE NA ODLICNA LOKACIJA

72 000 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 18 Apr 20:41 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
ODLICEN NOV STAN 44m2 VO AERODROM SO 1 SPALNA 49 000 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN NA MIRNA LOKACIJA 450 ЕУР
Stan za kancelarii na Rekord 250 ЕУР
SE PRODAVA STAN NOV VO PRZINO EKSTRA POVOLNO 75 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Prodavam stan od 77m2 na 1 kat so parno, lift,orientacija sever-istok,komplet renoviran,1 spalna kupatilo, peralna, 2 terasi i loxija,golema dnevna so trpezarija i kujna.Cena-72000e
sifra....19310
Broj za kontakt: 070/346842
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Visit our store page
ul,Debarca 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070 346842
Bastion Real Estate
APARTMAN  GRCIJA 46m2VO PRV RED SO POGLED NA MORE 50 000 ЕУР
PRODAVAM HOTEL VO NEA MUDANJA GRCIJA 450 000 ЕУР
NOV STAN ZA IZDAVANJE VO NASELBA AERODROM 300 ЕУР
GARSONJERA 47m2 VO EX COMPLEX Sv JOVAN ZLOKUKANI 55 000 ЕУР
To the top