Company ad Published: Jun 24 2022 01:04

Renoviran stan vo Skopje Sever 74m2

EUR

Published: Jun 24 01:04
Views: 2492
se prodava renoviran stan vo skopje sever pozadi crkvata na kat bez lift, parno, smenet krov cena -55 000eur
info 070 825 500
Link description

Агенција за недвижности - "NOVUS"

Желбите на продавачите и купувачите 
се нашиот приоритет,повелете и погледнете ја нашата богата понуда на продажба и изнајмување на станови,куќи,плацови,деловни простории,апартмани,резиденции .....

 ваша  
"Агенција за недвижности"NOVUS"
    ВАШАТА СИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА
Visit our store page

Скопје

070825500

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Желбите на продавачите и купувачите 
се нашиот приоритет,повелете и погледнете ја нашата богата понуда на продажба и изнајмување на станови,куќи,плацови,деловни простории,апартмани,резиденции .....

 ваша  
"Агенција за недвижности"NOVUS"
    ВАШАТА СИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА
Скопје 070825500

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information