Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

34 000 EUR

Company advertisement For sale by: Домик недвижности 09 Mar 20:32 Log into the company to make changes
Домик недвижности
  Online
023221-404 , 078239-036
Leaflet
Домик недвижности
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS 4 255 ЕУР
DOMIK 2 SOB NAMESTEN STAN VO AERODROM 54 000 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZEN DUPLEKS VO DEBAR MAALO 105m2 500 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN 40 M2 VO KAPISTEC 250 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
About the Residence
Location
Skopje
Agencija Domik prodava 2-sob. stan 38 m2 + 8 m2 podrum, vo Kisela Voda , kat 5/5 bez lift, zgrada 1998 godina Cena 34.000 Evra - sifra 256361

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: domik.nedviznosti@gmail.com
www.domikestate.com
Домик недвижности
Домик недвижности - агенција за недвижности која се стреми да му го понуди на своите клиенти само најдоброто! Како агенција постоиме многу одамна. Ние знае дека купувањето на стан или куќа преставува многу повеќе, од само покрив над глава. Според тоа се трудиме на своите клиенти, да им обезбедиме идеален дом во кој ќе ја градат својата иднина. Ние сме Домик недвижности, агенција за недвижности каде што треба да започне Вашата потрага по нов дом. Нашиот асортиман на улуги вклучува : -продавање на недвижен имот -купување на недвижен имот - изнајмување на недвижен имот Погледнете ја нашата понуда за издавање на станови на различни локации во Скопје. Достапни се станови со различна квадратура според Вашите потреби. Помеѓу актуелните станови достапни за издавање се станови на водно, атрактивна куќа во пржино, во елитниот дел на бардовци, резиденции за дипломати и итн. Нашата агенција е позната што пред се нудиме станови и куќи кои ќе овозможат Ваша максимална удобност. Во моменталната понуда на нашата агенција се вклучени за издавање следните станови : издавање трособен стан во центар издавање нов двособен стан во центар издавање луксузен дуплекс во тафталиџе издавање двособен стан во Карпош Кога сте по потарага по стан или куќа, Ви предлагаме од наша страна директно да разговарате со нас, ние како ваши агенти ќе обезбедиме точна и сигурна информација која ќе биде претходно проверена. Најдобро е пред да се купи објектот да се погледне на лице место се со цел да се добие реална слика за тоа што ќе го купите. Кога станува збор за цената кај нас се најповолните цени за изнајмување, за вие да бидете задоволно од нас и да имаме долгорочна соработка. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува, со голем број на огласи. Сигурно ќе го пронајдете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби. Кога се работи за квалитетот и сигурноста на становите, тие се детално прегледани од нашите агенти, а кога ќе сакате да купите стан тоа се трудиме да е најдобрата варијанта за вас со чист имотен лист. Ве очекуаваме да ни се обратите, и заедно да го избереме тоа што е најдобро.
Visit our store page
ул. Наум Наумовски Борче бр. 50/3-4 Show on the map
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Домик недвижности
  Online
023221-404 , 078239-036
Leaflet
Домик недвижности
 DOMIK NOV 2 SOBEN STAN VO GRAND PRESTIZ 1 150 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR KAJ SOBOREN HRAM 400 ЕУР
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NOV STAN KAJ BUNJAKOVEC 350 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN VO KARPOS MIDA 300 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information