Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Centar Cetvorosoben 84m2 nov stan Univerzalna Sala

0 EUR

Company advertisement For sale by: MyNewHome-PropertySkopje 30 Jan 12:34 Log into the company to make changes
MyNewHome-PropertySkopje
Prazen NOV 46m2 stan Aerodrom polikl J Sandanski 0 ЕУР
Extra lociran deloven prostor Debar Maalo ITNO 0 ЕУР
Idealen 67m2 Delovno Stanben Vero Taftalidze 0 ЕУР
Novi Stanovi 45m2 48m2 Vednas Vselivi CRNICE 0 ЕУР
-ПРОДАВАМЕ....Идеална Понуда
-ЦЕНТАР-УНИВЕРЗАЛНА САЛА,
-НОВ ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН,
-ВСЕЛИВ ВЕДНАШ
-84м2 -3 СПАЛНИ-2 Кат
-Ориентација-Запад
-Високо квалитетен мини објект со лифт
-Обезбеден паркинг простор
-Фасадна шест коморна германска ПВЦ столарија,
-Влезна сигурносна врата-Blindor lux-внатрешни-медијапански;
-керамички плочки и санитарија -Германија -А klass;
-Индивидуален систем за греење за секој стан,
-Контрола на квалитет на вграден бетон и арматура
-Клима уред за секој стан,
-Шифра-6145
-Цена по Договор
-КОНТАКТ:
078 218 306 ; 077 861 205
mynewhomemk@gmail.com

-------------------------------------
ПРОДАЖБА НА НОВИ СТАНОВИ
АЕРОДРОМ,ДЕБАР МААЛО,КИСЕЛА ВОДА,ЦРНИЧЕ,ВОДНО,КАРПОШ,КОЗЛЕ
MyNewHome-PropertySkopje
MyNewHome-RealEstateAgency e агенција основана со една цел да на клиентите им понуди професионална и брза услуга во областа на издавање и продажба на стамбено деловни објекти на територијата на Скопје и пошироко. Квалитетот на нашите услуги се мотив за нашата иднина,а воедно и ваша сигурност
Visit our store page
ул. Лондонска bb Show on the map
078218306
MyNewHome-PropertySkopje
078218306,077861205
MyNewHome-PropertySkopje
Ekskluzivna Ponuda Nov Stan 68m2 Birarija K Voda 0 ЕУР
Aerodrom Dvosoben 50m2 PRAZEN American College 0 МКД
For Rent Luksuzen 82m2 stan Pripor K Voda 0 МКД
Odlicna Ponuda Nov 67m2 Trosoben Kisela Voda 0 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information