Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

DVA STANA VO IZGRADBA AERODROM 55 I 62 M2

1 000 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 23 Dec 17:02 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
NOV DVOSOBEN STAN VO CENTAR 43m2 5 KAT 50 000 ЕУР
STAN SO TRI SPALNI SOBI KARPOS 2 DO FAKULTETITE 230 ЕУР
4-SOBEN KAPISHTEC,NARODEN FRONT, 7 KAT !!! 103 400 ЕУР
STAN SO PARNO 57M2 DO GRADINKATA 41 500 ЕУР
SE PRODAVAAT DVA STANA VO AERODROM, VO POODMINATA FAZA NA IZGRADBA VEDNAS POSLE NOVA ZELEZNICKA.
STAN VO POVRSINA OD 55 M2,DVOSOBEN,2 KAT,I
STAN VO POVRSINA OD 62 M2,CETIRISOBEN,1 KAT.
CENATA NA STANOVITE E SO VKLUCENO DDV,BEZ DANOK NA PROMET 3 %.
DINAMIKATA NA ISPLATA E DOGOVORNA !!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
DVOSOBEN STAN JUZNA STRANA 48m2 VO CITY TOWER 1 150 ЕУР
NOV NEVSELUVAN STAN 63M2 1 KAT TROSOBEN HROM 61 500 ЕУР
DVOSOBEN STAN 40m2 CENTAR PARK DO FONTANA 45 000 ЕУР
NOV STAN 60m2 VO KAPISTEC 3 KAT 66 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information