Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NASKORO ELITEN STANBENO DELOVEN KOMPLEKS SOPISTE

0 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 03 Jan 10:38 Log into the company to make changes
Leaflet
КАЗА МИА - М
APARTMAN VO KUKA SO NEZAVISEN VLEZ  VERO JUMBO 150 ЕУР
NOVI STANOVI KARPOS 3 OD 28-91m2 1 050 ЕУР
KARPOS 3 OPREMEN KOMPLET 2 SPALNI 180 ЕУР
 PLAC 630m2 SO DVE MARKICI BUTEL 1 115 000 ЕУР
ЖИВЕЈЌИ ГО СЕКОЈДНЕВИЕТО КОЕ ОД ДЕН ВО ДЕН СТАНУВА СЕ ПОНЕПОДНОСЛИВО , БРЗОТО ТЕМПО , КАКО И ПРЕГОЛЕМАТА ЗАГАДЕНОСТ ВО И ОКОЛУ ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ ДОВЕДОА ДО ИДЕЈА ДА НА ПОТЕНЦИЈАЛНИТЕ КУПУВАЧИ НА ИДЕН ДОМ ИМ ДАДЕМЕ РЕШЕНИЕ КОЕ ЌЕ ГИ ИСПОЛНИ СИТЕ КРИТЕРИУМИ ЗА КВАЛИТЕТНО ЖИВЕЕЊЕ – ЕЛИТЕН СТАНБЕНО-ДЕЛОВЕН КОМПЛЕКС.
ИНВЕСТИТОР НА ЦЕЛИОТ ПРОЕКТ E РЕНОМИРАНА ИТАЛИЈАНСКА ГРАДЕЖНА КОМПАНИЈА ,,КАЗА ВЕРДЕ“, КОЈА ЗАД СЕБЕ ИМА БОГАТА ИСТОРИЈА ВО ПОГЛЕД НА ГРАДЕЖНИШТВОТО ВО ПОВЕЌЕ ЕВРОПСКИ ГРАДОВИ.
ЗА СИТЕ ОНИЕ КОИ НЕ ГО ПОСЕТИЛЕ ТОЈ ДЕЛ ОД ГРАДОТ , МАЛ ВОВЕД:
ОПШТИНА СОПИШТЕ СЕ НАОЃА НА САМО 6,5 КМ ОДДАЛЕЧЕНОСТ ОД ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ (ПЛОШТАД АЛЕКСАНДАР МАКЕДОНСКИ), ВО ПОДНОЖЈЕТО НА ПЛАНИНАТА ВОДНО И СОНЧЕВ ГРАД , ВЕДНАШ ПОСЛЕ НАСЕЛБАТА ПРИПОР.ОД ДЕН ВО ДЕН ПРЕРАСНУВА ВО ЕДНА ОД ПОЕЛИТНИТЕ ОПШТИНИ ВО ГРАДОТ СКОПЈЕ, КОЈА Е ВЕЌЕ ДЕЛУМНО ИЗГРАДЕНА СО ОБЈЕКТИ ЗА СЕМЕЈНО ДОМУВАЊЕ ОД А-КАТЕГОРИЈА . ЛОКАЦИЈАТА НА КОМПЛЕКСОТ Е ВО ЦЕНТРАЛНИОТ ДЕЛ НА ОПШТИНАТА, ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА МУЛИНО ГАРДЕН.ОРГАНИЗАЦИЈАТА НА КОМПЛЕКСОТ Е ДА ПОСЕДУВА СТАНБЕН И ДЕЛОВЕН ПРОСТОР. ИСТИОТ ЌЕ ПОСЕДУВА СТАНБЕН ДЕЛ СО РАЗЛИЧНИ КВАДРАТУРИ НА СТАНОВИ ОД 38 , 53 ,66 ,82 М2 И ПЕНТХАУСИ СО ПАНОРАМСКИ ПОГЛЕД КОН ГРАДОТ.
ВО СКЛОП НА КОМПЛЕКСОТ СЕ ПРЕДВИДЕНИ ПОМАЛИ ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ СО ДЕЈНОСТИ НЕОПХОДНИ ЗА НЕПРЕЧЕНО ФУНКЦИОНИРАЊЕ , СУПЕРМАРКЕТ ВО ПОВРШИНА ОД 700-ТИНИ М2, И ЕЛИТЕН РЕСТОРАН.
ЕНТЕРИЕРОТ НА СТАНБЕНИТЕ ЕДИНИЦИ ЌЕ БИДЕ СПОРЕД ИТАЛИЈАНСКИ ДИЗАЈН :ИТАЛИЈАНСКА КЕРАМИКА И САНИТАРИИ,ПРОЗОРЦИ,ВНАТРЕШНИ ВРАТИ КАКО И ПОСИТНА ГАЛАНТЕРИЈА.
ПРЕДНОСТ ЗА ПОТЕНЦИЈАЛНИТЕ КУПУВАЧИ Е ДЕЛОТ НА ЗАЕДНИЧКОТО ОСВЕТЛУВАЊЕ ВО ВЛЕЗОТ НА ЗГРАДАТА КОЕ ЌЕ БИДЕ СО САМОНАПОЈУВАЊЕ ВРЗА БАЗА НА СВЕТЛОСНИ ПАНЕЛИ ПОСТАВЕНИ НА КРОВОТ НА ОБЈЕКТОТ КАКО И ГРЕЕЊЕТО КОЕ ВО МОМЕНТОТ ЌЕ БИДЕ НА ПРИКЛУЧОК СО СОПСТВЕНО ПАРНО , НО ЗА СЕКОЈА СТАНБЕНА ЕДИНИЦА ЌЕ СЕ ПОДГОТВИ ПРИКЛУЧОК ЗА ГАС , ЧИЈА МРЕЖА ВО БЛИСКА ИДНИНА ЌЕ ПОМИНУВА ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА КОМПЛЕКСОТ.
ДВОРНАТА ПОВРШИНА ЌЕ БИДЕ ХОРТИКУЛТУРНО УРЕДЕНА ОД КОЈА ГОЛЕМ ДЕЛ ЌЕ БИДЕ ЗЕЛЕНА ПОВРШИНА ВО ЧИЈ СКЛОП ЌЕ ИМА ЗАБАВЕН ПАРК ЗА ДЕЦА.
ПАРКИРАЊЕТО ЗА СТАНАРИТЕ ЌЕ БИДЕ ВО ДЕЛОТ ПОД ЗГРАДИТЕ, А ДЕЛОВНИТЕ ПРОСТОРИИ И МАРКЕТОТ ЌЕ ИМААТ СОПСТВЕНО НАДВОРЕШНО И ВНАТРЕШНО ПАРКИРАЊЕ.
ИЗВЕДБАТА НЕ ЦЕЛИОТ ПРОЕКТ ЌЕ БИДЕ ВИСОКА А КЛАСА , И ОДЛИЧНИ УСЛОВИ ВО ПОГЛЕД НА ПРОДАЖНАТА ЦЕНА СЕТО ТОА ВО ПРЕСРЕТ НА ПОТЕНЦИЈАЛНИТЕ КУПУВАЧИ.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
Leaflet
КАЗА МИА - М
ULICA MAKEDONIJA 3 SOB ODLICNO UREDEN STAN 430 ЕУР
MAL DVOSOBEN STAN KOMPLET RENOVIRAN 39 000 ЕУР
ODLICNA PONUDA TROSOBEN STAN VO GORCE PETROV 45 000 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information