Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Nov stav od 55m2 vo City Tower

63 300 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 07 Mar 11:25 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
  Online
3124127
Leaflet
Bastion Real Estate
PREKRASNA KUKA OD 200m2 VO SONJE 0 ЕУР
LUX KUKA PEFKOHORI GRCIJA 160m2 SO BAZEN 3 SPALNI 250 000 ЕУР
STAN VO KAPISTEC VO ODLICNA SOSTOJBA 66 000 ЕУР
NOV STAN VO AERODROM UBAVO NAMESTEN 300 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Se prodava dvosoben stan od 55m2 na 4ti kat so terasa, parno, lift, orientacija- sever.
Sifra -4590
Cena 63300e
Broevi za kontakt - 078411653 i 070346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
  Online
3124127
Leaflet
Bastion Real Estate
STAN NAMESTEN VO CENTAR ZA IZDAVANJE 260 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO CRNICE 450 ЕУР
LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR 450 ЕУР
ODLICEN STAN 72m2 AERODROM OSTROVO 250 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information