Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOV VSELIV TROSOBEN KOZLE 71M2

74 550 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 19 May 17:34 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
MODEREN DUPLEKS STAN BLIZU UNIVERZALNA SO GARAZA 1 EUR
NOV TROSOBEN STAN KATOLICKA 76M2 1 150 EUR
SE IZDAVA PRAZEN STAN 45m2 DO OLIMPISKI BAZEN 0 EUR
DELOVEN PROSTOR 109M2 BLIZU SOBOREN HRAM CENTAR 0 MKD
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
SE PRODAVA STAN VO KOZLE NA ODLICNA LOKACIJA,NOVOGRADBA SO IMOTEN LIST.
STANOT E VO POVRSINA OD 71 M2,TROSOBEN,3 KAT,BALKON...
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
 APARTMAN 105m2 VO BARDOVCI NA RIDOT 0 EUR
SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA NA VODNO 2 500 EUR
NOV STAN VO KOZLE 92m2 2 KAT BLIZU KANELA 1 000 EUR
STAN 77m2 VO KARPOS DO CITY MALL 2 KAT 649 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information