Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Novi nevseluvani stanovi vo Kapistec

0 MKD

Company advertisement For sale by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 01 Apr 10:28 Log into the company to make changes
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Se iznajmuva deloven prostor Univerzalna sala 0 МКД
Odlicni stanovi vo Aerodrom 0 МКД
Odlicen stan so 1 spalni vo Novo Lisice 0 МКД
Prazen trosoben stan kaj Mida 300 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
About the Residence
Location
Skopje
Prodavame novi nevseluvani 2 stana vo Kapistec so povrsina od 78m2 ( 72m2 + 6m2 terasa po Imoten List) Raspolaga so 2 spalni sobi, na 1vi i 2ri kat vo nova zgrada so lift. Ima i garazi po cena od 7.000 i 5.000 evra. Za podetalni informacii javete se na :

071/244-331
071/333-336
Astorija Agencija
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331, 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Se izdava  kuka vo Bardovci so povrsina od 150m2 0 МКД
Iznajmuvame deloven prostor vo Centar Partizanska 0 МКД
ODLICEN STAN ZA KANCELARISKI PROSTOR 0 МКД
 Se izdava dvosoben stan kaj J.B.Tito . 250 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information