Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOVI STANOVI GORCE PETROV 33,50 I 56m2

800 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 03 Jan 10:39 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
NOV STAN 42m2 VO KARPOS 3 BLIZU CITY MALL 1 KAT 47 000 ЕУР
KUKA NA GLAVNA ULICA GORCE PETROV 205 000 ЕУР
SE IZDAVA POLUNAMESTEN CETVOROSOBEN STAN 220 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN AERODROM 46m2 45 080 ЕУР
SE PRODAVAAT STANOVI VO POODMINATA FAZA NA IZGRADBA VO GORCE PETROV .
STANOVITE SE VO POVRSINA OD 33,50 I 56 M2.
CENATA E SO VKLUCENO DDV.
VSELIVI MAJ-JUNI 2015 GOD.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
ATRAKTIVEN PLAC VO CRNICE BLIZU RESTORAN BILJANA 0 ЕУР
DUPLEKS  STAN VO KAPISTEC 96m2 DO GRADINKATA 82 000 ЕУР
STAN-DELOVEN PROSTOR 85 M2,1 KAT,DO GRADINKATA 105 000 ЕУР
LOKAL NA PARTIZANSKA BLIZU SOBORNA 46 M2 NA AGOL 59 800 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information